CZERWIEC – MIESIĄCEM PROTESTÓW

Kolejne pisma z przychodni, sanepidu i urzędów. Presja. Straszenie. Przymus.

Masz dość słuchania, że są “bezpieczne i skuteczne”, gdy w tle są wielomiliardowe interesy instytucji i korporacji, a chorych dzieci przybywa lawinowo? Masz dość dezinformacji, która jest nazywana prawdą, i nękania każdego, kto mówi prawdę?

5 i 6 czerwca odbędzie się w Warszawie X PROTEST PRZECIW PRZYMUSOWI SZCZEPIEŃ.

5 czerwca odbędą się:

10:00 – posiedzenie zespołu w Sejmie RP z udziałem gości z USA, lekarzy i ekspertów

17:00 – pokaz filmu „Niewygodne badanie” z udziałem Dela Bigtree w Warszawie, zapisy pod adresem:

Zapisy na film – Konferencja Naturalnie Odporni

6 czerwca o godzinie 11:00 rozpocznie się protest przed Pałacem Prezydenckim, przy Krakowskim Przedmieściu 48/50, oraz odbędzie się przemarsz ulicami Warszawy.

Podczas protestu przemawiać będą Del Bigtree oraz Brian Hooker z USA, wieloletni współpracownicy Robert F. Kennedy Jr., którzy biorą udział w międzynarodowej dyskusji dotyczącej polityki szczepień i badań naukowych. Spotykamy się, aby wyrazić sprzeciw wobec przymusu oraz domagać się prawa do świadomej decyzji i rzetelnej informacji.

W Trybunale Konstytucyjnym oczekuje już blisko 400 skarg polskich rodziców dotyczących obowiązku szczepień, toczą się pozwy przeciw producentom szczepionek i przeciw rządowi, a także związane z cenzurą lekarzy, które wciąż pozostają bez rozstrzygnięcia. A obecna władza obecnie zaostrza przymus i kontrolę. Oczekujemy spełnienia obietnic wyborczych przez Prezydenta RP.

Dołącz do nas! Twoja obecność ma znaczenie!

Dziś nie chodzi o kolejne szukanie obejść systemu. Wszystkie ścieżki już przeszliśmy, natrafiając na mur. Chodzi o jedno: o OBECNOŚĆ. Bo system boi się tylko masy ludzi.

Wasz głos jest również potrzebny 14 czerwca…

Wiecie, iż walka o polską szkołę nie jest łatwa. Koalicja na Rzecz Ocalenia Polskiej Szkoły (KROPS) organizuje manifestację przeciwko obowiązkowej „Edukacji zdrowotnej” oraz tzw. Reformie26 i innym destrukcyjnym zmianom wprowadzanym przez MEN.
14 czerwca o godz. 12:00 spotykamy się w Warszawie (uwaga: lokalizacja jest jeszcze w trakcie potwierdzenia – prosimy śledzić aktualizacje na stronie manifestacji). Tym razem wyjdziemy na ulice z jednym, wyraźnym hasłem: „DOBRA SZKOŁA – SILNA POLSKA”

Dlaczego to ważne? Ministerstwo Edukacji Narodowej Barbary Nowackiej nie odpuszcza. MEN zapowiada, że od 1 września 2026 roku ideologiczny przedmiot „Edukacja zdrowotna” stanie się obowiązkowy dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Mimo ogromnego protestu Polaków, mimo konsultacji społecznych, które oceniły go jako ideologiczny i niezdrowy dla dzieci, mimo licznych petycji, manifestacji, akcji i masowych wypisów uczniów z tego przedmiotu w całym kraju.

„Edukacja zdrowotna” to tylko jeden element znacznie większego planu. W ramach tzw. Reformy26 Ministerstwo realizuje etapowy, zaplanowany aż do 2031 roku program głębokiej przebudowy polskiej szkoły. Już okrojono podstawy programowe z treści zakotwiczających uczniów w polskiej i europejskiej tradycji kulturowej, uderzono w lekcje religii, ograniczono prawa rodziców i autonomię nauczycieli. Jej prawdziwym celem – jak alarmują eksperci – nie jest dobro uczniów, lecz podporządkowanie edukacji celom ideologicznym.

MEN realizuje szkodliwe zmiany mimo weta Prezydenta RP z dnia 18 grudnia 2025 roku. Reforma 26 jest forsowana przez MEN drogą rozporządzeń. Mimo krytyki Barbara Nowacka chce od 1.09.2026 roku zlikwidować kanon lektur, ograniczyć treści nauczania, wprowadzić nowe przedmioty i promować edukację klimatyczną.

To nie jest reforma. To ideologiczny eksperyment przeprowadzany na naszych dzieciach – ponad głosami rodziców, nauczycieli, pediatrów… Koordynator Koalicji na Rzecz Ocalenia Polskiej Szkoły, dr Zbigniew Barciński, zwraca uwagę, że

„cały przedmiot edukacja zdrowotna, także bez tego modułu (tzw. sex modułu), jest przedmiotem antyrodzinnym”.

Według wielu ekspertów przedmiot ten marginalizuje znaczenie małżeństwa, rodziny i rodzicielstwa, a jednocześnie ogranicza realny wpływ rodziców na wychowanie swoich dzieci.

Nie możemy milczeć, gdy całym kolejnym pokoleniom wyrządzana jest nieodwracalna krzywda! Teraz potrzebujemy Państwa kolejnego, zdecydowanego głosu na manifestacji 14 czerwca w stolicy. Potrzebujemy Państwa obecności na wydarzeniu!
Jeśli nie możecie być z nami osobiście, możecie wesprzeć organizację manifestacji dowolną kwotą darowizny. Nasz cel zbiórki to 30 000 zł – środki, które w całości zostaną przeznaczone na organizację manifestacji 14 czerwca.

Adres dla finansowego wsparcia:

Stań w obronie dzieci – zatrzymajmy „Edukację zdrowotną”!

Dziękujemy za każde dotychczasowe wsparcie i zaangażowanie. Dobra szkoła zaczyna się od odważnych ludzi, którzy nie milczą – tylko działają. Ludzi, którzy wiedzą, że w sprawach naprawdę ważnych trzeba wyjść z domu, podpisać petycję, przekazać darowiznę, stanąć ramię w ramię z innymi.

Do zobaczenia 14 czerwca w Warszawie!

Nauczyciele Dla Wolności
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.