NIE dla WHO

ZAPRASZAMY NA STRONĘ DOTYCZĄCĄ WHO https://stopwho.pl/

O fiasku traktatu pandemicznego WHO informowały główne agencje prasowe, media w USA, Francji, Niemczech, Szwajcarii, ZEA, Omanie, Turcji, Japonii i wielu innych krajach. W polskich mediach głównego nurtu temat kompletnie nie istnieje. O czym to świadczy? Większość polskich dziennikarzy woli nie dotykać tematu WHO, przekrętów pandemicznych i rozliczenia totalitarnej polityki covidowej. Polska potrzebuje więcej odważnych dziennikarzy. https://twitter.com/OrdoMedicus/status/1794612903066079446…

https://pl.brownstone.org/…/the-pandemic-treaty-will…

Wydarzenia związane z działalnością w temacie WHO

https://www.citizengo.org/pl/ot/12755-apel-o-odrzucenie-przez-rz%C4%85d-polski-gro%C5%BAnych-plan

Podpisz petycję:

https://citizengo.org/pl/ot/12755-Apel-o-odrzucenie-przez-rz%C4%85d-Polski-gro%C5%BAnych-plan%C3%B3w-%C5%9Awiatowej-Organizacji-Zdrowia?utm_medium=shared&utm_campaign=typage&utm_source=wa&_ref=

Jak realizowany jest artykuł 55 Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych? Odpowiedź z MZ:

GAZETA „ŚWIAT WOLNOŚCI” do pobrania w wersji online:

https://eci.ec.europa.eu/040/public/#/screen/home

Zapraszamy do wysłuchania przedstawicielek naszego stowarzyszenia: Doroty Rodziewicz Grażyny Lubszczyk, które mówią o traktatach WHO.

https://stopwho.pl/wyslij-maile-do-ministerstwa-zdrowia-w-sprawie-poprawki-nr-59-do-miedzynarodowych-przepisow-zdrowotnych-do-1-grudnia-mz-moze-odrzucic-te-kontrowersyjna-zmiane/?fbclid=IwAR3QwIqN2iaFhD78trvMncTcDr1hjfkuSznVJ3zFvOy1jvIsRHjSdMBH4p8

Wysyłajmy pisma, korzystajmy z szablonu- opracowania Mariusza Jagóry, które można wykorzystać i wysłać do radnych i posłów. Dotyczy zagrożeń wynikających z forsowanych przez WHO zmian w Międzynarodowych Przepisach Zdrowotnych.

pismo do wglądu:

Apel w sprawie zablokowania proponowanych zmian w Traktacie Europejskim oraz Traktacie o funkcjonowaniu Unii Europejskiej

Zapraszamy do pobierania pisma przygotowanego przez Mariusza Jagórę i wysyłania do reprezentantów lokalnych i krajowych https://mariuszjagora.substack.com/p/list-w-sprawie-zmian-w-traktatach

wersja do edycji kliknij

Poniżej lista mailowa europarlamentarzystów, żeby maile nie znalazły się w spamie należy wysyłać je pojedynczo. Należy zmieniać tytuły i modyfikować treść.

Lista aktualnych posłów na stroniehttps://www.sejm.gov.pl/sejm9.nsf/poslowie.xsp?type=A

Lista mailowa europosłów

magdalena.adamowicz@europarl.europa.eu
marekpawel.balt@europarl.europa.eu
marek.belka@europarl.europa.eu
robert.biedron@europarl.europa.eu
adam.bielan@europarl.europa.eu
joachim.brudzinski@europarl.europa.eu
jerzy.buzek@europarl.europa.eu
wlodzimierz.cimoszewicz@europarl.europa.eu
ryszard.czarnecki@europarl.europa.eu
jaroslaw.duda@europarl.europa.eu
anna.fotyga@europarl.europa.eu
tomasz.frankowski@europarl.europa.eu
andrzej.halicki@europarl.europa.eu
krzysztof.hetman@europarl.europa.eu
danuta.huebner@europarl.europa.eu
patryktomasz.jaki@europarl.europa.eu
adam.jarubas@europarl.europa.eu
krzysztof.jurgiel@europarl.europa.eu
jaroslaw.kalinowski@europarl.europa.eu
karol.karski@europarl.europa.eu
beata.kempa@europarl.europa.eu
izabela.kloc@europarl.europa.eu
lukasz.kohut@europarl.europa.eu
ewa.kopacz@europarl.europa.eu
joannamaria.kopcinska@europarl.europa.eu
zdzislaw.krasnodebski-office@europarl.europa.eu
elzbieta.kruk@europarl.europa.eu
zbigniew.kuzmiuk@europarl.europa.eu
ryszardantoni.legutko@europarl.europa.eu
janusz.lewandowski@europarl.europa.eu
boguslaw.liberadzki@europarl.europa.eu
elzbieta.lukacijewska@europarl.europa.eu
beata.mazurek@europarl.europa.eu
leszek.miller@europarl.europa.eu
andzelikaanna.mozdzanowska@europarl.europa.eu
janina.ochojska@europarl.europa.eu
jan.olbrycht@europarl.europa.eu
tomasz.poreba@europarl.europa.eu
elzbieta.rafalska@europarl.europa.eu
bogdan.rzonca@europarl.europa.eu
jacek.saryusz-wolski@europarl.europa.eu
radoslaw.sikorski@europarl.europa.eu
sylwia.spurek@europarl.europa.eu
beata.szydlo@europarl.europa.eu
dominik.tarczynski@europarl.europa.eu
roza.thun@europarl.europa.eu
grzegorz.tobiszowski@europarl.europa.eu
witoldjan.waszczykowski@europarl.europa.eu
jadwiga.wisniewska@europarl.europa.eu
anna.zalewska@europarl.europa.eu
kosma.zlotowski@europarl.europa.eu

https://www.facebook.com/reel/3481155345532849?mibextid=kcDB8O

https://stopwho.pl/wyslij-maile-do-ministerstwa-zdrowia-w-sprawie-poprawki-nr-59-do-miedzynarodowych-przepisow-zdrowotnych-do-1-grudnia-mz-moze-odrzucic-te-kontrowersyjna-zmiane

https://stopwho.pl/brytyjski-andrew-bridgen-ostrzega-ostrzega-przed-tajnie-procedowanymi-poprawkami-w-miedzynarodowych-przepisach-zdrowotnych-ihr-2005

PODPISZ PEYCJĘ!

https://www.petycjeonline.com/stop_who_danie_wyjcia_polski_ze_wiatowej_organizacji_zdrowia#form

Przepisy zdrowotne a WHO

Teraz jest czas na reakcję. Rozważcie Państwo w sercach i sumieniach czy takiego świata chcecie dla naszych dzieci i następnych pokoleń??? Nasza koleżanka Dorota Rodziewicz w kolejnym programie u Andrzeja Ponety w Realu24!

🔴 PRZEŁAMUJEMY ZMOWĘ MILCZENIA!!!

🔴 WYRAŹ DOBITNIE SWOJE ZDANIE NA TEMAT ŚWIATOWEJ ORGANIZACJI ZDROWIA. ZADBAJ ABY PETYCJA DOTARŁA DO WSZYSTKICH POLAKÓW!!!

https://www.petycjeonline.com/stop_who_danie_wyjcia_polski_ze_wiatowej_organizacji_zdrowia#form

🔴 ORGANIZACJA O EUGENICZNYCH KORZENIACH ZAGRAŻA TOBIE, TWOIM BLISKIM I NASTEPNYM POKOLENIOM. REAGUJ!!! WHO DĄŻY DO NEUTRALUZACJI PEDOFILII I ZRUINOWANIA PRZYSZŁOŚCI NASZYCH DZIECI POPRZEZ ANTYLUDZKĄ IDEOLOGIĘ.

🔴 ZAANGAŻUJ SIE W DZIAŁANIE:

https://stopwho.pl/zadanie-wyjscia-polski-ze-swiatowej-organizacji-zdrowia-poznajmy-stanowisko-osob-publicznych-w-tej-sprawie

stopwhopl

Wysyłamy pismo z zapytaniami do MZ

Otrzymujemy odpowiedź na pismo:

Dzisiaj 21.08.2023r. wysłaliśmy do Ministerstwa Zdrowia i Rzecznika Praw Obywatelskich wniosek o wyjście Polski ze Światowej Organizacji Zdrowia i konstytucyjnej gwarancji możliwości używania gotówki. Czekamy na odpowiedź. Wniosek został poparty przez pięćdziesiąt stowarzyszeń i grup wolnościowych. To pierwszy etap działań, które są wynikiem współpracy wielu organizacji, został zrealizowany za co bardzo dziękujemy.

pismo do pobrania

Zapraszamy do podpisywania wniosku – stanowiska organizacji wolnościowych w temacie wpływu Światowej Organizacji Zdrowia na politykę zdrowotną Polski, który zostanie wysłany do decydentów naszego kraju. Zapraszamy do współpracy, rozwijania i promocji tego działania. Temat jest ważny dla przyszłości naszej i następnych pokoleń. Prosimy o wysyłanie: logo, adres lub adres mailowy, imię i nazwisko osoby reprezentującej na adres: stopwhopl@proton.me

Pismo do Rzecznika Praw Obywatelskich – traktat pandemiczny WHO

Zwróciliśmy się z wnioskiem do biura RPO o zbadanie zgodności rozwiązań planowanego do przyjęcia traktatu pandemicznego WHO odnosząc się do wolności i praw obywatelskich, przewidzianymi w Konstytucji RP.

W dniu 19 lipca 2023 wysłaliśmy kolejne pismo z zapytaniami do MZ:

i otrzymaliśmy odpowiedź:

Mamy odpowiedź z MZ: WHO – groźne poprawki IHR – wysyłamy pisma do MZ i MSZ

26 lutego 2023r.

https://informacyjny.kim/my-ludzie-o-who/

Refleksje po 75. Światowym Zgromadzeniu Zdrowia w Genewie

https://www.paho.org/en/wha

W dniach 23-28 maja odbyło się w siedzibie WHO w Genewie 75. Światowe Zgromadzenie Zdrowia. Delegaci 194 krajów (w tym Polski) brali udział w obradach, dyskusjach i głosowaniach, które dotyczyły wielu tematów zdrowotnych, w tym planowanego „traktatu antypandemicznego” oraz poprawek do IHR, czyli Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych.

Poprawki do IHR

Międzynarodowe Przepisy Zdrowotne (IHR) są instrumentem prawa międzynarodowego, prawnie wiążącego w 196 krajach, w tym w 194 państwach członkowskich WHO. IHR wyrosło z odpowiedzi na śmiertelne epidemie, które niegdyś nawiedziły Europę. Tworzą prawa i obowiązki dla krajów, w tym obowiązek zgłaszania zdarzeń dotyczących zdrowia publicznego. Rozporządzenia określają również kryteria pozwalające określić, czy dane wydarzenie stanowi „stan zagrożenia zdrowia publicznego o zasięgu międzynarodowym”.

Zaangażowanie nauczycieli w sprawę WHO

Grupa nauczycieli anglistów: Joanna Suchan-Konieczny i Małgorzata Akslar (podkarpackie), oraz zaprzyjaźnione tłumaczki Katarzyna Haczek i Katarzyna Nowak przysłuchiwały się wnikliwie temu wydarzeniu i zdawały relację z obrad podczas organizowanych spotkań online, w których uczestniczyło wielu członków różnych polskich stowarzyszeń i organizacji.

Co z poprawkami do IHR?

Jeżeli chodzi o najważniejszy temat, czyli poprawki do IHR, sprawa nie ma jeszcze rozwiązania, gdyż większość z nich została odrzucona przed zgromadzeniem z uwagi na niezachowanie czteromiesięcznego okresu, w którym kraje członkowskie mogą się z nimi zapoznać. Dokładniej temat ten wyjaśnia pani mecenas Katarzyna Tarnawa-Gwóźdż w linku poniżej – od 1:20:00:

https://www.facebook.com/Norymberga2/videos/1473155003101134

Traktat antypandemiczny i raport z wysłuchań publicznych WHO

Podobnie sprawa się ma, jeśli chodzi o traktat antypandemiczny, nadal został przedstawiony jego projekt. Wiemy natomiast, że na stronie WHO pojawił się raport z wysłuchań publicznych, które miały miejsce w dniach 12-13 kwietnia, a podczas których nasze stowarzyszenie reprezentowała anglistka Joanna Suchan-Konieczny.

Z raportu wynika, że w części ustnej większość prelegentów (ich całkowita liczba to 159) opowiadała się za słusznością wprowadzenia traktatu (97,5% na tak, tylko 2,5% na nie), który umożliwiałby szybkie reagowanie i odpowiedź na przyszłe pandemie… Jednakże w tej części wypowiedzi były w większości od ugrupowań, które współpracują z WHO. Instytucji niezwiązanych z tą organizacją po prostu nie dopuszczano do głosu lub pozwolono niewielu z nich zabrać głos.

W formie pisemnej swoją opinię na temat przygotowywanego traktatu mógł wysłać każdy. Zgłoszono 3008 postulatów. Nie ma jednak informacji, jak podzielone były głosy.

Czerwcowe wysłuchania publiczne przesunięte!

Na 15 i 16 czerwca zapowiedziana była druga runda wysłuchań publicznych, jednak niedawno ukazała się informacja o przeniesieniu jej na inny, późniejszy termin. W uzasadnieniu napisano, że jest to potrzebne, „aby zapewnić, że wkład, który ma zostać zebrany w tej drugiej rundzie, będzie wspierał dalsze prace INB (Międzynarodowego Organu Doradczego)”. Dodajmy, że organ ten rozpoczyna 6.06.2022 roku prace nad dalszym losem traktatu.

Dyrektor generalny, który został wybrany na kolejną kadencję, tak podsumował prace nad traktatem:

https://www.who.int/news/item/01-12-2021-world-health-assembly-agrees-to-launch-process-to-develop-historic-global-accord-on-pandemic-prevention-preparedness-and-response

Jak wyglądały obrady WHO?

Podczas wysłuchiwania obrad Światowego Zgromadzenia Zdrowia zauważono wiele ciekawych spraw dotyczących organizacji i przebiegu obrad, sposobów głosowania czy poruszanych na sesjach tematów.

Każdego dnia odbywały się trzy sesje w godzinach 9.30, 14.30 i 18. Były one bardzo formalne, z ograniczeniem czasowym wypowiedzi. Wielu spraw nie udało się przedyskutować w ograniczonym czasie, więc tematy kontynuowane były na sesjach mniej formalnych oraz przy tzw. „strategicznych okrągłych stołach”.

Minister zdrowia Malezji jako wzór

Podczas jednej z takich sesji (27.05.2022) omawiano temat nauk behawioralnych spożytkowanych na rzecz lepszego życia. Jednym z prelegentów był minister zdrowia Malezji, który postawiony został za wzór, ponieważ jego działania przyczyniły się do wyszczepienia na COVID-19 98% dorosłej populacji i przyjęciem tzw. boostera przez 75%. Delegat ten chwalił się swymi działaniami, które można odebrać jako celowe wpływanie na zmianę zachowań ludzkich. Co ciekawe, doświadczenie w tej dziedzinie zdobył, jak sam się chwalił, uczęszczając na specjalny kurs. Twierdził, że psychologia behawioralna to przyszła broń w rządzeniu ludźmi. Oto jego przepis na sukces:

  1. Zdobycie zaufania ludzi i przekonanie ich, że wszyscy są równie odpowiedzialni za rozwój pandemii przy pomocy haseł typu „zaszczep się dla dobra innych”, „ załóż maseczkę, by chronić innych”.
  2. Informacje przekazywane przy największej dostępności mediów, np. przy pomocy aplikacji covid app, która cały czas bombardowała ilością zakażeń, zgonów, a w szczególności łatwego dostępu do punktów szczepień, co więcej formularze szczepień były już częściowo wypełnione…
  3. Dotarcie do wpływowych grup społecznych przy wykorzystaniu tzw. nudges, czyli pytań, zachęt, które „chwytają za serce” (np. matki, kobiety wywierały nacisk na swoich mężów czy dzieci), wykorzystanie osób publicznych do propagowania szczepień.

Wiele z tych metod zdaje się być nam znajome… Czyżby nasz minister zdrowia był na tym samym kursie, co minister zdrowia z Malezji…?!…

Warto też dodać, że minister zdrowia Malezji chce u siebie wdrażać następujące pomysły i zachęca do tego inne kraje:

1) bezpłatne narodowe badania przesiewowe przy wykorzystaniu hasła: get screened=love your family, czyli: badaj się z miłości do swej rodziny,

2) aplikacje covidowe do obowiązkowych szczepień zamiast kart szczepień,

(Nie)porządek w WHO

Kolejną dziwną i dającą do myślenia sprawą było jedno z głosowań dotyczące tematu globalnego zdrowia i strategii podejścia do zapobiegania HIV, wirusowego zapalenia wątroby oraz chorób przenoszonych drogą płciową.

Z reguły delegaci przy podejmowaniu decyzji czy ustawy pytani byli, czy ktoś jest przeciw? Po rozpoznaniu, że nie ma sprzeciwu stwierdzano konsensus i znawano, że sprawa przeszła. W przypadku jednego z głosowań, które miało miejsce w piątek 27 maja, zanotowano sprzeciw Meksyku i Krajów Południowej Arabii. I powstał konflikt, gdyż zdecydowano, że odbędzie się głosowanie przez podniesienie karteczki z nazwą kraju. Kraje miały też dany czas na przekonanie delegatów do swoich racji.

Prawie każdy ze 194 krajów (część została wykluczona z głosowania) mógł się opowiedzieć za opcją Meksyku lub Krajów Południowej Arabii. I tutaj pojawia się kuriozum. Do głosowania były uprawnione 183 kraje, jednak 90 z nich było nieobecnych na tej sesji, a 30 wstrzymało się od głosu. Pozostałe 63 kraje (61 za, a 2 przeciw) zdecydowały o słuszności postulatów Meksyku…. Mimo sprzeciwu wielu krajów w sprawie niejasności głosowania, sprawa przeszła, gdyż 61 z 63 głosujących, czyli większość była na tak… Przewodniczący tej sesji kilkukrotnie zasięgał opinii eksperta ds. legalności WHO, który stwierdził, że WHO ma swoje zasady głosowań, oryginalne dla tej organizacji i inne niż w innych strukturach…

Okazuje się, że Światowa Organizacja Zdrowia, która ma aspiracje, aby narzucać całemu światu sposób reagowania na określone objawy, a także sposób życia, nie ma jasnych, przejrzystych procedur i nie przestrzega nawet swojej konstytucji. I taka organizacja ma decydować o tym, czy Ty, Polaku, będziesz mógł wyjść z dziećmi na spacer albo czy będziemy musieli zakrywać twarze jakąś szmatą, która utrudnia oddychanie?

Nasza reakcja

Sprzeciwiamy się takiemu rozwojowi sytuacji, dlatego zachęcamy do podpisania petycji przygotowanej przez mec. Katarzynę Tarnawę-Gwóźdź, w której apelujemy do polskiego rządu o odrzucenie traktatu antypandemicznego WHO, a jeśli zajdzie taka konieczność, do wystąpienia z WHO.

I Ty podpisz tę petycję. Razem zatrzymamy to szaleństwo!

Kliknij i PODPISZ PETYCJĘ!

W telewizji PL1.TV w dniu 13 czerwca 2022r. wystąpili przedstawiciele naszego Stowarzyszenia: wiceprezes Jarosław Dąbrowski, Dorota Rodziewicz, Donata Wiatrak, Renata Janik.

W telewizji PL1.TV w dniu 12 maja 2022r. wystąpiły przedstawicielki Stowarzyszenia: Dorota Rodziewicz i Aleksandra Orlicka.

“W kręgu prawdy – świat bez WHO”

W dniu 13 maja 2022 r. od godz. 18.00 do 21.00 rozświetliliśmy Plac Zamkowy w Warszawie światłem prawdy i radością ze wspólnego spotkania ludzi, którzy odważnie dążą do wolności. Było to wydarzenie zorganizowane przez Stowarzyszenie „Nauczyciele dla Wolności”, a otworzyła je koordynatorka akcji „W kręgu prawdy – świat bez WHO” – Dorota Rodziewicz – członek naszego Stowarzyszenia.

Celem manifestacji było rozpowszechnianie informacji na temat czym w istocie jest Światowa Organizacja Zdrowia WHO – jaki ma status, kim są jej przywódcy, kto ją finansuje, jakie wykorzystuje do tego narzędzia, a przede wszystkim – jakie konsekwencje dla wolności, suwerenności kraju oraz swobód obywatelskich może mieć planowany tzw. „traktat antypandemiczny”.

Manifestację rozpoczął happening – marsz niewolników w kombinezonach, jakich używali ratownicy medyczni podczas tzw. „pandemii”. Podczas happeningu niewolnicy zdecydowali się przyjąć światło wiedzy, która spowodowała ich uwolnienie i zdjęli swoje uniformy odzyskując wolność. Następnie wypowiedziała się Agnieszka Pawlik-Regulska – prezes naszego Stowarzyszenia – która przedstawiła cel i przesłanie akcji – dlaczego zajmujemy się tematem, skoro w mediach pandemia już wygasła? W gronie mówców znaleźli się również:

Dr Emilia Sykut-Domańska – Polskie Stowarzyszenie Niezależnych Lekarzy i Naukowców,

Prof. Ryszard Zajączkowski – Polskie Stowarzyszenie Niezależnych Lekarzy i Naukowców,

Justyna Socha – Stowarzyszenie Stop Nop,

Agnieszka Kutyłowska – Stowarzyszenie Stop Nop

Anna Walendzik – Watahy Głosu Obywatelskiego

dr Jadwiga Sokołowska – Przewodnicząca Związku Ofiar – Związku Ofiar Pokrzywdzonych z Osobistej Winy, Podżegaczy, Pomocników i Wykonawców Ludobójstwa

– Iwona Sadowska – Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Społecznego i Kształtowania Postaw Obywatelskich,

Paweł Dankiewicz – Nowa Polska, pedagog, były policjant

Agnieszka Dziubczyńska – Stowarzyszenie Bronimy Munduru dla Przyszłych Pokoleń

Nina Moczulska i Marcin Marczak – Grupa „Na Warcie”

Jarosław Dąbrowski – Wiceprezes Stowarzyszenia Nauczycieli i Pracowników Oświaty Nauczyciele dla Wolności.

Odczytane zostały również fragmenty opracowań dr Aldony Ciborowskiej – doktor nauk prawa, publicystki. Podczas manifestacji dwukrotnie pięknie zaśpiewała dla nas artystka – Marta Wilczyńska. Najpierw podczas happeningu – piosenkę z mocnym przesłaniem – Protest song, a następnie piosenkę, którą sama skomponowała na cześć Ś.P. dr Zbigniewa Hałata.

Uczestnicy spotkania uczcili minutą ciszy ŚP. Dr Zbigniewa Hałata – epidemiologa, niezłomnego
w głoszeniu prawdy, pomimo presji środowiska medycznego i odważnie walczącego o podmiotowość pacjentów.

Podczas spotkania zbierane były podpisy pod petycją mec. Katarzyny Tarnawy Gwóźdź w sprawie zatrzymania procedowania traktatu WHO i wyjścia Polski z tej organizacji.

Dorota Rodziewicz przedstawiła również nagranie dotyczące Światowej Rady Zdrowia – alternatywy dla WHO. Uczestnicy wydarzenia mogli odsłuchać APEL O PRAWDĘ W MEDIACH. Odczytany przez Dorotę Rodziewicz i Pawła Góreckiego stał się wyrazem naszego oburzenia dotyczącego przedstawiania w mediach zniekształconej rzeczywistości, nadużywania społecznego zaufania, a przede wszystkim przemilczania istotnych faktów,

Finałem naszego spotkania był Krąg Prawdy. Krąg Prawdy to symbol naszej akcji: Krąg – bo wspieramy się i jesteśmy wspólnotą, a prawdy – bo zawsze się obroni, a im prędzej, tym szybciej odbudujemy naszą rzeczywistość – nasz wolny świat. Podczas kręgu pięknie i wzruszająco śpiewała nam Daria Aleksandra – 9-letnia dziewczynka, atmosfera była niesamowita!

Dziękujemy wszystkim za udział w wydarzeniu oraz organizatorom manifestacji.

RAZEM ZATRZYMAMY TO SZALEŃSTWO!!!

APEL DO MEDIÓW O PRAWDĘ (apeloprawdedomediow.pl)


W telewizji PL1.TV w dniu 12 maja 2022r. przedstawicielki Stowarzyszenia: Dorota Rodziewicz i Aleksandra Orlicka.

Nasze Stowarzyszenie organizuje wydarzenie na pl. Zamkowym w Warszawie 13 maja o godz. 18. Planowany jest mały happening oraz przedstawienie merytorycznych argumentów uzasadniających zagrożenia, jakie niesie ze sobą współpraca Polski z WHO. Będziemy zbierać podpisy pod petycją mec. Katarzyny Tarnawy-Gwóźdź w sprawie sprzeciwienia się przygotowywanemu przez WHO traktatowi antypandemicznemu. Odbędzie się również premiera kolejnego tomu „Fałszywej pandemii” dr. Mariusza Blochowiaka oraz polskiej wersji filmu „Trust WHO? Czy ufać WHO”. Zachęcamy do przybycia z polskimi flagami!

Apel Stowarzyszenia Nauczycieli i Pracowników Oświaty „Nauczyciele dla Wolności”: prezes Agnieszka Pawlik-Regulska i Dorota Rodziewicz. 06.05.2022r.

Polacy protestują przeciw Traktatowi WHO! Czy to już koniec wolności jaką znamy? Prezes Agnieszka Pawlik-Regulska i Dorota Rodziewicz wRealu24 z radcą prawnym Katarzyną Tarnawą-Gwódź.

https://youtu.be/g15qlfcwM5E

Konferencja prasowa. Traktat antypandemiczny WHO.

W dniu 22.04.2022r. o godz.14 w Domu Dziennikarza przy ul. Foksal 3/5 w Warszawie odbyła się konferencja prasowa poświęcona traktatowi antypandemicznemu WHO. Ze strony Stowarzyszenia „Nauczyciele dla Wolności” zabrały głos: prezes stowarzyszenia Agnieszka Pawlik-Regulska oraz koordynator Joasia Suchan-Konieczny.

link do konferencji

Wysłuchanie publiczne w sprawie traktatu WHO – Bronimy Munduru

WHO przeprowadziło wysłuchanie publiczne w sprawie wprowadzenia traktatu, który mówi o tym, że w przypadku ogłoszenia pandemii w danym kraju to WHO staje ponad konstytucją. Traktat ten stwarza bardzo duże pole do nadużyć i jako stowarzyszenie jesteśmy mu przeciwni.

Więcej o traktacie przeczytasz tutaj:
https://bronimymunduru.pl/nasze-dzialania/petycja-nie-dla-traktatu-who/

Wysłuchanie publiczne w sprawie traktatu WHO – Bronimy Munduru

Niebezpieczny traktat pandemiczny-WHO

Opublikowano  przez Grażyna Lubszczyk

https://psnlin.pl/news,nie-dla-traktatu-who,142.html

Joanna Suchan-Konieczny na wysłuchaniu publicznym zorganizowanym w siedzibie WHO.

W dniu 12.04.2022 jedna z naszych regionalnych koordynatorek Joanna Suchan-Konieczny przedstawiła na wysłuchaniu publicznym zorganizowanym w siedzibie WHO stanowisko naszego stowarzyszenia w sprawie traktatu pandemicznego. Oprócz nauczycieli, Polskę reprezentowała również Emilia Sykut – Domazska z PSNLiN. Emocje były ogromne. Ale warto było, aby świat usłyszał nasze zdanie, które niestety podzielała mniejszość w tej grupie mówców. Nie traćmy jednak nadziei. Całość wystąpienia załączam w języku polskim i angielskim.

załącznik z wypowiedzią

wszystkie wypowiedzi uczestników wysłuchania: Intergovernmental Negotiating Body (who.int)

NIE dla traktatu WHO!

dokumenty do pobrania i podpisania:

https://nauczycieledlawolnosci.pl/wp-content/uploads/2022/03/TABELA-1.odt

https://nauczycieledlawolnosci.pl/wp-content/uploads/2022/03/SPRZECIW-spoleczny-22_02_21.pdf

Budujmy świadomość zagrożeń wśród Polaków związanych z Traktatem WHO. https://krytykacznaukowy.blogspot.com/2022/02/petycja-nie-dla-who.html

Uwaga! Niebezpieczne ruchy w WHO, które zagrażają suwerenności naszego państwa. Konieczny jest nasz społeczny sprzeciw. Więcej informacji na: https://krytykacznaukowy.blogspot.com/ Koniecznie podpiszmy petycję przygotowaną przez mec. Katarzynę Tarnawę-Gwóźdź: https://www.petycjeonline.com/nie_dla_traktatu_who

posłuchaj: https://fb.watch/brcQU33w-C/