Nasza Prezes w Kanale Zero i radiowej Trójce
Koniec wakacji i wrzesień to czas, kiedy różne media podejmują temat edukacji zdrowotnej. Również przedstawiciele naszego Stowarzyszenia jako eksperci zapraszani są do różnych mediów. Prezes Agnieszka Pawlik-Regulska odwiedziła ostatnio dwa … Czytaj więcej
