Zapraszamy na fanpage Stowarzyszenia

Zapraszam na nasz fanpage na facebooku. Znajduje się na nim mi.in. relacja z wczorajszego dnia: 5.01.2022 – dnia wysłuchania publicznego, konferencji prasowej, wywiadu Zarządu w telewizji, protestu pod sejmem, zebrania Zarządu i Komisji Rewizyjnej. Chciałam też poinformować, że na zebraniu podjęliśmy decyzję o przekształceniu naszego stowarzyszenia zwykłego w stowarzyszenie rejestrowe (KRS).
Podaję link do fanpage’a: https://www.facebook.com/Stowarzyszenie-Nauczycieli-i-Pracowników-Oświaty-Nauczyciele-dla-Wolności-103653948852392/
Przypominamy również, że warunkiem przystąpienia do Stowarzyszenia Nauczycieli i Pracowników Oświaty „Nauczyciele dla Wolności” i stania się jego członkiem jest wypełnienie i odesłania drogą listowną deklaracji, którą załączam: deklaracja
Przypominamy też, że w 13 województwach działają koordynatorzy regionalni, którzy organizują spotkania regionalne. W większości województw spotkania takie już się odbyły i są planowane następne. Podaję tu kontakt do naszych koordynatorów:

Serdecznie zapraszamy w nasze szeregi! Proszę pisać do nas na adres: kontakt@nauczycieledlawolnosci.pl Ten adres mailowy niedługo przestanie być używany.

Pozdrawiam serdecznie

Agnieszka Pawlik-Regulska

prezes Stowarzyszenia Nauczycieli i Pracowników Oświaty „Nauczyciele dla Wolności”