APEL O PRAWDĘ DO MEDIÓW – głos rozsądku, którego sukces zależy od Ciebie!

Nasze Stowarzyszenie zaangażowało się w walkę o prawdę o tym, co dzieje się obecnie wokół nas i z nami. Wyrazem tej walki jest m.in. Apel o prawdę do mediów, który przygotowały nasze członkinie i zaprezentowały go podczas happeningu na pl. Zamkowym w Warszawie 13 maja „Krąg prawdy – Świat bez WHO”. Więcej informacji o tym wydarzeniu znajdziesz tutaj: link

Rola mediów

Wojna psychologiczno-informacyjna, której doświadczamy wymaga od nas stosownych działań. Media to ludzie. Apel o prawdę do mediów jest odwołaniem do rozsądku i sumień ludzi pracujących w mediach, odpowiedzialnych za antyludzką manipulację, która rujnuje życie nas wszystkich w każdym jego aspekcie. Media są wykorzystywane do wprowadzenia, poprzez systematyczne wywoływanie strachu i stosowanie socjotechnik, świata reżimu sanitarnego i kontroli, którego zbrodnicza wizja jest opisana przez „proroków XXI wieku” takich jak Yuval Noah Harari czy Klaus Schwab.

Świat według globalistów

Urzeczywistnienie psychopatycznej, transhumanistycznej wizji świata bez Boga, duszy i wolnej woli, gdzie ciało ludzkie jest towarem; świata sztucznej inteligencji i cyfrowego niewolnictwa, inwigilacji biometrycznej oraz inżynierii genetycznej, według Harariego jest możliwe dzięki zastraszeniu ludzi pandemią COVID-19, która spowoduje przyzwolenie na rzeczy, na które ludzie w normalnych warunkach nigdy by się nie zgodzili. Za wykreowanie tej bramy piekieł odpowiedzialne są media, a media – jak wspomniałam we wstępie – to ludzie, którzy też doświadczają i będą doświadczać konsekwencji swoich działań. Oni, ich dzieci, bliscy oraz potomni.

Razem zatrzymamy to szaleństwo!

Hasło wydarzenia „W kręgu prawdy – Świat bez WHO”, które zorganizowaliśmy na pl. Zamkowym w Warszawie w piątek 13 maja brzmi: Razem zatrzymamy to szaleństwo! W Apelu o prawdę do mediów, który został tam odczytany zwracamy się o zatrzymanie perfidnej, medialnej manipulacji i mowy nienawiści stosowanej przez ostatnie dwa lata wobec osób niepoddających się medialnie wymuszanym procedurom medycznym dla dobra nas wszystkich. Odwołujemy się do etyki zawodowej, standardów rzetelnego dziennikarstwa i odpowiedzialności. Apel skierowany jest do wszystkich osób pracujących w mediach.

Domagamy się prawdy

W Apelu domagamy się faktów oraz debaty naukowej i społecznej. Dziennikarze zobowiązani są do przedstawienia prawdziwego oblicza globalnych organizacji takich jak Światowa Organizacja Zdrowia, Światowe Forum Ekonomiczne czy Organizacja Narodów Zjednoczonych. Zobowiązani są do przedstawienia opinii publicznej procedowanych narzędzi prawnych takich jak Globalny Traktat Antypandemiczny czy cicho wprowadzane poprawki w Międzynarodowych Przepisach Zdrowotnych (IHR). Absolutnie koniecznym jest naświetlenie rzeczywistego, skandalicznego konfliktu interesów stojącego za Światową Organizacją Zdrowia, która na bazie tych przepisów ma dostać bezprecedensowe uprawnienia, które są zagrożeniem dla suwerenności państw członkowskich, suwerenności cielesnej każdego człowieka i wolności słowa. Ukrywane fakty, analizy danych statystycznych, zapisy umów z koncernami farmaceutycznymi muszą zostać ujawnione.

Działamy razem

Apel o prawdę do mediów dostępny na stronie www.apeloprawdedomediow.pl został poparty przez 38 stowarzyszeń i organizacji wolnościowych, wciąż przybywają nowe logotypy, które są umieszczane pod nim na znak poparcia. Wśród tych organizacji, oprócz naszego Stowarzyszenia, Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców, Stowarzyszenia Bronimy Munduru dla Przyszłych Pokoleń czy logotypu mecenas Katarzyny Tarnawy-Gwóźdź są Medycy Nadziei, Ordo Medicus, Norymberga 2.0 oraz wiele innych organizacji, które bronią naszej godności i wolności, dołączając do alarmującego głosu domagającego się uzdrowienia przekazu medialnego. Apel wspierają media niezależne, takie jak telewizje internetowe wRealu24, PL1TV czy AlterShotTV, których roli w obecnych czasach nie da się przecenić.

Kampania społeczna

Apel został wysłany do ponad ośmiuset stacji telewizyjnych oraz rozgłośni radiowych w całej Polsce, ale na tym nie poprzestajemy. Apel jest stworzony dla każdej osoby, której nie jest obojętny los Polski i przyszłych pokoleń. Dla każdej osoby, która nie chce być bierna wobec rozgrywającego się na naszych oczach zła. Apel o prawdę do mediów to kampania społeczna, której efekt zależy od każdego z nas. Tekst apelu jest głosem społecznym, który powinien mocno wybrzmieć i być widoczny w postach oraz komentarzach wszystkich instytucji oraz osób biorących udział w tym procederze. Zapraszamy do aktywnego udziału w akcji społecznej Apel o prawdę do mediów. Zapraszamy do indywidualnego wysyłania apelu do dziennikarzy, redaktorów, aktorów, spikerów, celebrytów oraz wszystkich osób pracujących i współtworzących tę syntetyczną, antyludzką rzeczywistość, która przez hipnotyczną moc ma tak destrukcyjny wpływ na życie nasze i naszych bliskich. Medialną hipnozę podtrzymują gazety oraz periodyki, a także wiele internetowych mediów. Apelujemy do wszystkich osób tworzących te media. Razem zatrzymamy to szaleństwo!

Każdy może i powinien się włączyć

Teraz, kiedy medialny przycisk wyłączył zabójczą pandemię, jest czas na wyrażenie tego, że nigdy więcej nie zgodzimy się na dyskryminację ludzi i sanitarny terror wprowadzany na podstawie jedynie słusznej narracji wymuszanej cenzurą i ograniczaniem wolności słowa. Teraz jest czas zwiększania świadomości ludzi, którzy nie mają dostępu do ukrywanych przed nimi informacji. Apel o prawdę do mediów jest narzędziem wywierania presji społecznej i pretekstem do rozmów uświadamiających z bliźnimi. W czasie napierającej, reżimowej cenzury mediów społecznościowych wolna komunikacja i wymiana informacji ma najwyższy priorytet obrony naszych naturalnych praw. Opisy proponowanych przez nas działań, adresy mailowe mediów oraz informacje na temat globalnych organizacji umieszczamy na bieżąco:

Grupa ŚWIAT BEZ WHO Telegram:

https://t.me/+MWoMMPeItmowMTY0

Grupa NIE dla WHO na Facebooku:

https://www.facebook.com/groups/517311663155422/?ref=share

Grupa NIE dla WHO na Rejon Mediach:

https://rejon.media/g/nie-dla-who/

Blog „Apel o prawdę nie tylko do mediów”:

Żądajmy prawdy w mediach!!!

Docierajmy do ludzi w mediach. Razem zatrzymamy to szaleństwo!!!

opracowała: Dorota Rodziewicz