„Zdrowie to Wolność” – konferencja z udziałem nauczyciela z naszego Stowarzyszenia, Karolem Dziubą

13 marca 2022 roku w Bydgoszczy odbyła się pierwsza, inauguracyjna konferencja z cyklu „Zdrowie to Wolność”. Celem konferencji jest wzbudzenie w ludziach świadomości, że warunkiem koniecznym Wolności jest Zdrowie. Prowadzący swoje wykłady prelegenci w profesjonalny sposób rozkładają na czynniki pierwsze rzeczywistość, w jakiej przyszło nam żyć, a niestety, nie jawi się ona zbyt kolorowo. Musimy bardzo szczegółowo zwracać uwagę na ŻYWność i Zdrowo się odŻYWiać, o czym bardzo obrazowo mówi uczestnikom spotkań dr Hubert Czerniak (prowadzący swój własny kanał pod adresem: https://www.youtube.com/c/HubertCzerniakTV). Nie jest to jednak proste ze względu na toksyczne „dodatki”, które nigdy nie powinny się znaleźć w poŻYWieniu, a które dostarczamy naszym organizmom – o których zdecydował się mówić głośno i w bardzo odważny sposób Marcin Bustowski (Przebudzeni Konsumenci).
Wśród prelegentów cyklu konferencji „Zdrowie to Wolność” znajdują się przedstawiciele Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców, którzy mówią wprost o tym, jak właściwie należy podchodzić do tzw. zachodniej medycyny (co niejednokrotnie stoi w kontrze w stosunku do tego, co można usłyszeć w oficjalnych mediach).
Do współpracy w cyklu konferencji „Wolność to Zdrowie” zostało zaproszone także Stowarzyszenie Nauczycieli i Pracowników Oświaty „Nauczyciele dla Wolności”, które reprezentowane jest przez Karola Dziubę (koordynatora wojewódzkiego NdW w kujawsko-pomorskim) – nasz nauczyciel przedstawia słuchaczom temat „Wpływu nauczania zdalnego na Zdrowie”.
Ostatnia konferencja miała miejsce 27.03.2022 w Poznaniu (o czym informowaliśmy – podobnie jak w przypadku bydgoskiej konferencji – umieszczając na naszych kanałach plakat promujący wydarzenie), a zapis wystąpienia Karola Dziuby z tego dnia, można znaleźć pod adresem:

Kolejna konferencja już 9 kwietnia w Gorlicach (niebawem zamieścimy plakat promujący to i inne nadchodzące wydarzenia z cyklu „Zdrowie to Wolność”). Serdecznie zapraszamy :)