Marsz Wolności w Poznaniu

Nasze Stowarzyszenie wzięło udział w kolejnym Marszu Wolności w Poznaniu w dniu 3 września 2022r. Organizatorem Marszu było Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach „Stop Nop”. Marsz był odpowiedzią na zapowiedź ministra zdrowia Pana Niedzielskiego kolejnego totalitaryzmu sanitarnego, który tym razem rozpoczyna się od projektu rozporządzenia o przymusowych badaniach epidemiologicznych. Reakcją na to było wyjście na ulice Poznania zjednoczonych środowisk aktywistów, ekspertów, przedstawicieli różnych grup zawodowych, dziennikarzy oraz przede wszystkim zwykłych ludzi i manifestowanie wolności i braku zgody na niszczenie naszego życia przez ludzi służących agendzie globalistów.

Bezpośrednio po Marszu Wolności w Poznaniu odbyła się konferencja pt. „Debata: Co osiągnęliśmy i dokąd zmierzamy?” z udziałem przedstawicieli różnych wolnościowych środowisk i zawodów. Konferencja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem – organizatorzy musieli uruchomić dodatkową salę. W Debacie wzięła również udział przedstawicielka naszego Stowarzyszenia Zdzisława Piasecka. Gośćmi zaproszonymi do dyskusji byli najwięksi „Wolnościowcy” w Polsce: dr Katarzyna Bross Walderdorff z Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców, dr Anna Martynowska, psycholog Jolanta Toporowicz, Marcin Rola z wRealu24, dziennikarz Wojciech Sumliński, dr Mariusz Błochowiak z pozaparlamentarnej komisji śledczej Ordo Medicus, mecenas Anna Kubala, mecenas Arkadiusz Tetela oraz Adama Kania z poselskiej komisji śledczej Norymberga 2.0.

https://youtu.be/-UMrGwHrz1Q