Wyraźmy sprzeciw!

Tylko do 1 grudnia do północy możemy wyrazić SPRZECIW  wobec Agendy 2030. Wiemy jakie zagrożenia niosą zapisy tej agendy. Wpisana jest w nią antyludzka ideologia zrównoważonego rozwoju zasługuje na kategoryczne odrzucenie. Wysłanie sprzeciwu zajmuje 10 minut, można go zrealizować między innymi w języku polskim rejestrując się na stronie: https://ec.europa.eu/info/law/better-regulation/have-your-say/initiatives/13600-Dobrowolny-przeglad-UE-dotyczacy-realizacji-Agendy-na-rzecz-zrownowazonego-rozwoju-2030_pl 

Procedura zgłaszania opinii na temat Agendy 2030 (termin upływa o godzinie 23:59 dnia 1 grudnia 2022 – czasu brukselskiego):

 1. Kliknij w link:
  https://ec.europa.eu/info/law/better-regulation/
 2. Wybierz język komunikacji (np. Polski)
 3. Jeśli nie masz konta w serwisie, to je stwórz – tylko w ten sposób można wysłać swoją opinię (nawet anonimowo). Jeśli po zalogowaniu przeniesie Cię na inną stronę, kliknij w podany wyżej link ponownie.
 4. Po zalogowaniu się na swoje konto wystarczy w polu wyszukiwania wpisać liczbę „2030” – wyskoczy wtedy formularz, ale w nim nic nie wybierasz, a jedynie przewijasz stronę, gdyż zaraz za formularzem pierwszy link będzie tym, co Cię interesuje:
  https://ec.europa.eu/info/law/better-regulation/have-your-say/initiatives/13600-Dobrowolny-przeglad-UE-dotyczacy-realizacji-Agendy-na-rzecz-zrownowazonego-rozwoju-2030_pl
 5. Przewiń stronę w dół i naciśnij „Zamieść opinię”
 6. Teraz w odpowiednim okienku wyrażasz swoją opinię (np.”Nie zgadzam się w całości z Agendą 2030!”) i podpisujesz ją (opcjonalnie, ale warto by wiedzieli, że za opiniami stoją prawdziwi ludzie)
 7. Klikasz „wyślij” i gotowe – opinia przesłana.

Mecenas Katarzyna Tarnawa- Gwóźdź również nagrała materiał video i napisała artykuł, aby ułatwić nam to działanie:  https://banbye.com/watch/v_JUWKnvq9cyDh https://kasiatarnawa.pl/agenda-2030-zglos-swoj-sprzeciw/ Każdy głos jest ważny!!! Sprzeciw został przez nas wyrażony w imieniu całego Stowarzyszenia, ale każdy z nas może i powinien go również wyrazić indywidualnie dla dobra naszych Dzieci. Link do wykładu dr Aldony Ciborowskiej na temat ideologii zrównoważonego rozwoju. Warto uważnie posłuchać i przesłać znajomym: